Metabond

Metabond PRO

Raz dostane každý produkt novšieho, modernejšieho, mladšieho konkurenta, bez ohľadu na to, aký je úspešný a populárny. Toto sa stal aj s Metabond ECO.

Predstavuje sa Metabond PRO

Ak výrobok dlhé roky dokonale vyhovuje svojmu účelu, je škoda ho meniť...

To sa stalo s Metabond ECO, ktorý sa v našom sortimente objavil presne pred 10 rokmi a odvtedy je náš najobľúbenejším produktom s nezmeneným zložením. Od prvého momentu perfektne splnil svoju prácu, preto by bola škoda sa ho dotknúť.

Ak je produkt na trhu už 10 rokov s nezmeneným zložením, príde moment, kedy ho treba vylepšiť...

Pretože technologický vývoj sa v skutočnosti nezastaví. Výrobcovia automobilov prichádzajú s novým vývojom a technologickými inováciami rýchlym tempom. Náš odpoveď na to: Metabond PRO.

Aký je rozdiel medzi Metabond ECO a Metabond PRO?

Metabond PRO je vývojom roka 2022 obsahujúci nano keramiku. Vďaka esterovej báze Metabond PRO obsahuje vyššiu koncentráciu aditív a zušľachťovača povrchu kovu s porovnaním Metabond ECO. Umožňuje teda zvýšené využitie, výkon, zrýchlenie a ešte tichšiu prevádzku s nižšou teplotou.

Kto by mal prejsť z ECO na PRO?

Ujasnime si, že ECO je tiež výborný produkt, ktorý je overený už 10 rokov, no ak máte radi vyššie rýchlosti, jazdíte športovo a hlavne jazdíte na kratšie vzdialenosti, no zároveň chcete svoje auto používať dlho bezstarostne, si vyberte produkt Metabond PRO.